Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na “najpiękniejszą kartkę świąteczną”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki  Konkursu plastycznego
na „najpiękniejszą kartkę świąteczną”.  Udział w konkursie wzięło 25 dzieci, które za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów, makaronów, ścinków gazet, waty, nitek a nawet wacików higienicznych …) przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne. Ulubione wasze symbole Drogie Dzieci to: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki. Dnia 5 grudnia br. zebrała się komisja, która oceniła kartki. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż prace każdego z was są wyjątkowe. W związku z powyższym postanowiono wyróżnić wszystkie dzieci, bez wyjątku.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie. Dziękujemy też rodzicom zastępczym za wsparcie i zaangażowanie.

Wszyscy autorzy prac otrzymają  słodkie upominki w dniu 10 grudnia o godz. 15.30 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

 

 

 

 

 

 

Kartki wykonane przez wspaniałe dzieciaki z rodzin zastępczych zostały wysłane z życzeniami świątecznymi do 31 instytucji na terenie powiatu kościańskiego oraz do Rzecznika Praw Dziecka w Warszanie, Państwowego Fundusu Rehabilitcji Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu. Pozostałe kartki zostały przekazane dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu im. T. Dunina w Kościanie.